Auksiniai keliautojų patarimai

2016-07-18

Nedidelis kelioninės praktikos ir filosofijos kratinukas 🙂

  1. Keliaukite, keliaukite, pavarkite ir vėl keliaukite. Padės viskam. Verslui, fantazijai, tolerancijai, horizonto plėtrai, gyvenimo džiaugsmui.
  2. Kelionės – dažnai sunkiai uždirbtas laisvalaikis. Tad stenkitės jį organizuotis patikimose rankose. Kiek žmonių, tiek nuomonių. Bet aktyvus poilsis duoda daugiau naudos negu kepimas paplūdimyje. Net jeigu jaučiatės išsekę ir pavargę ir tik apie tą paplūdimį tesvajojate. Pabandykite laiką leisti aktyviai  – jau pirmą dieną  jėgos kažkaip keistai grįžta.
  3. Įsirėminkite politinį ir fizinį pasaulio žemėlapį. Į pirmąjį žvilgčiokite tada, kai nežinote kas dabar traukia – džiunglės ar kalnai. O antrame spalvotu pieštuku ar lipdukais žymėkite šalis, kur jau buvote. Stebėkite, kaip spalvų rasis vis daugiau. Puiki terapija- kaip prie akvariumo. Nepamirškite ir tų šalių, kurios atsirado, suskilo, išnyko.
  4. Stenkitės pasinerti į egzotiką ne sezono metu. Išvengsite grūsties, kainos bus gerokai patrauklesnės, patirsite daugiau svetingumo, na , gal ir kiek daugiau lietaus J
  5. Vykite į šalis, kurias ištiko krizė. Turėsite puikių įspūdžių. Čia kaip su kelionėmis ne sezono metu – įspūdžių daugiau, o pinigų išleisite mažiau.
  6. Nebijokite nuotykių, nebijokite adrenalino pertekliaus. Tačiau ir nesivadovaukite  angliška taisykle „ asking for trouble“ – prašytis nemalonumų ir problemų. Paprasta nuovoka vienoje ar kitoje situacijoje jums pašnabždės, kaip elgtis.
  7. Nepamirškite auksinės keliautojo taisyklės – daiktų ir drabužių kraukitės per pus mažiau negu norėtųsi, o pinigų – dvigubai daugiau, negu atrodo reikalinga.

© Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji! Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link