Išpardavimų karštinė Berlyne

2019 01 24 - 2019 01 26

Žiemos išpardavimai Berlyne.

Viena iš pagrindinių priežasčių aplankyti Berlyną – pirkiniai. Jau seniai, dauguma turistų plūsta į Berlyną ne dėl miesto apžvalgos, o vienareikšmiškai vizito tikslas yra apsipirkimas. Parduotuvių gausa ir kainos Berlyne gali varžytis su bet kuriuo Europos didmiesčiu. Be to Vokietija, palyginti su kitomis Europos sąjungos šalimis, yra gerokai pigesnė, o ir geografiškai artimesnė Rytų ir Centrinės Europos šalims. Parduotuvių zonos suskirstytos pagal rajonus, pateikiama informacija, kaip iki jų nusigauti viešuoju transportu.  Žymusi išparduotuvių miestelis, kurį sudaro šimtai parduotuvių, pritraukia milijonus turistų, kurie gerą pusdienį ar net visą dieną praleidžia apsipirkinėdami. Patogi lokacija ir gera infrostruktūra leidžia patogiai ir pigiai apsipirkti, o praalkusiųjų minią pakvies ne vienas restoranas ar kavinė.
Sausio – vasario mėnesiai didžiausia išpardavimų karštinė, negalima praleisti šios progos.

Siūlome puikią galimybę apsilankyti pirkinių mekoje sausio 24-26 d. už itin patrauklią kainą – 282 EUR/ asmeniui.
Tiesioginis skrydis, 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir bagažas iki 20 kg . Tik 30 minučių kelio iš Berlyno centro ir Jūs jau parduotuvių mekoje.
Išvykimas į išparduotuvių miestelį galimas 9 val. arba 13 val. grįžimas atgal 14 val. ar 19 val.
Viešbutis prie pat autobuso išvykimo taško. Taigi greitai ir patogiai pasieksite savo kelionės tikslą.

Kelionės data: 2019 01 24- 2019 01 26
Skrydžio informacija:
Vilnius – Berlynas 16:35-17:15
Berlynas – Vilnius 13:35- 16:10
Kelionės kaina: nuo 282 EUR/ asmeniui

Į kainą įskaičiuota:
skrydis Vilnius – Berlynas – Vilnius
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
rankinis bagažas iki 10 kg ir registruotas lagaminas iki 20 kg

KELIONĖS VIEŠBUTIS

Azimut Hotel Kurfuerstendamm Berlin ***

Šis elegantiškas viešbutis įsikūręs Berlyno Kurfürstendamm parduotuvių gatvėje, už 4 minučių kelio pėsčiomis nuo Kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčios. „AZIMUT Hotel Kurfürstendamm Berlin“, iš kurio patogu naudotis viešuoju transportu, veikia nemokamas belaidis internetas.
„AZIMUT Hotel Kurfürstendamm Berlin“ išsiskiria barokiniu interjeru, didelėmis kolonomis ir nuostabiai ištapytomis sienomis. Visuose nepralaidžiuose garsui numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys televizoriai ir modernūs vonios kambariai.
Iš klasikinio interjero pusryčių salės atsiveria vaizdas į Kurfürstendamm gatvę. Gausiais savitarnos pusryčiais ir gėrimais svečiams siūloma pasimėgauti bare arba jaukiame poilsio salone su židiniu.
Iš „AZIMUT Hotel Kurfürstendamm Berlin“ per 10 minučių pėsčiomis nueisite iki Berlyno zoologijos sodo ir universalinės parduotuvės „KaDeWe“. Per 2 minutes pėsčiomis pasieksite Kurfürstendamm metro stotį ir Zoologischer Garten traukinių stotį.

Maitinimas: pusryčiai

UŽSISAKYKITE ŠIĄ KELIONĘ DABAR

© 2018 Kelionių agentūra „Pasaulio kelionės“. Visos teisės saugomos.

Pirk keliones išsimokėtinai su   

Užsisakykite naujienlaiškį!

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir karščiausius pasiūlymus gausite pirmieji!
Su įmonės privatumo politika galite susipažinti čia

UŽSISAKYTI

close-link